San Marco

MARMO ANTICO

Minimalistická strohosť travertínu, ktorým sa MARMO ANTICO inšpiruje, zdôrazňuje objem budov, zvlášť ník a stĺpov, a vytvára
veľmi tvorivé jedinečné detaily.

Pórovitý a ryhovaný vzhľad, ktorým sa tento prírodný náter odlišuje od vápna, dodáva vonkajším povrchom prísnu, ale elegantnú monumentálnosť stĺpov vytvorených z kameňa, pričom v interiéri sa spája estetická harmónia a funkčná odolnosť.

– Minerálny nástenný náter s veľkou priedušnosťou, ktorý umožňuje dosiahnuť záverečnú úpravu pórovitého a ryhovaného
vzhľadu.

Naše vzorky zo školenia:

Bližšie informácie:

https://sanmarco.sk/system/marmo-antico/

http://decorativi.san-marco.com/slk/produkty/marmo-antico


RILIEVO

RILIEVO umožňuje vytvárať textúrované dekorácie, kde nepravidelné basreliéfy so starobylým efektom vytvárajú dynamiku
a originalitu extrémne moderných interiérov.
Hlavným prvkom sa stáva hmota, modeluje a pokrýva priestory, a pomocou nespočetných kombinácií dekoratívnych produktov
vytvára jedinečné povrchy a exkluzívne prostredia.
RILIEVO vytvára podklad, ktorý sa spracováva dekoratívnymi produktmi ako VELATURE, PERLACEO, ABC RIFLESSI, CADORO, CADORO VELVET a MARCOPOLO, MARCOPOLO SABLÈ, MARCOPOLO LUXURY.

Naše vzorky zo školenia:

Bližšie informácie:

https://sanmarco.sk/system/rilievo/

http://decorativi.san-marco.com/slk/produkty/rilievo


CONCRET ART

CONCRET ART dodáva povrchom pevný, plastický vzhľad prirodzene zostarnutého betónu, čím vytvára moderné priestory s módnou veľkomestskou atmosférou, a v exteriéri vytvára na fasádach estetiku „fair face“ betónu s odolným vzhľadom.
Množstvo efektov a aplikačných techník zaručuje jednotnú výdatnosť a výraznú materiálovú identitu, ktorá je ideálna pre
originalitu upravovaných podkrovných priestorov a súčasnej architektúry, aj na plášťové obklady.

Naše vzorky zo školenia:

Bližšie informácie:

http://decorativi.san-marco.com/slk/produkty/concret-art


FORMA+ROXIDAN

FORMA je základný tmel špeciálne vytvorený na dekoráciu povrchov v interiéri. Jednoduché používanie a možnosť využitia s rôznymi technikami a náradím vytvára predpoklady pre rozmanité estetické výsledky, dvoj i trojrozmerné. Vďaka štruktúre produktu FORMA možno dosiahnuť v závislosti od použitej aplikačnej techniky hodnotné a originálne dekorácie.

Použitie produktov FORMA a ROXIDAN, dekoratívnej záverečnej úpravy s efektom oxidácie, umožňuje jednoducho vytvoriť veľmi moderné a vyhľadávané efekty. Veľmi rýchlo možno vytvoriť veľmi realistické alebo abstraktné povrchy, ktoré už nie sú závislé od samotného materiálu, ale od požadovanej estetiky. 
FORMA je navyše vynikajúci východiskový základ na vytváranie rozmanitých dekoratívnych možností so všetkými dekoratívnymi záverečnými úpravami. 

ROXIDAN modeluje steny a pokrýva ich bohatou kovovou patinou zoxidovaného vzhľadu, podobnou ako kovový plech zostarnutý na vzduchu.

Povrchy získajú realistický vzhľad železa s efektom „corten“, s výnimočnými farebnými odtieňmi a na dotyk príjemnými nepravidelnosťami.

Rozmanité aplikačné techniky a neobmedzené kombinácie podkladových farieb a záverečnej úpravy konkretizujú každý dekoratívny nápad a vytvárajú súčasné priestory nezameniteľného štýlu.

Naše vzorky zo školenia:

Bližšie informácie:

https://sanmarco.sk/system/roxidan/

http://decorativi.san-marco.com/slk/produkty/forma

http://decorativi.san-marco.com/slk/produkty/roxidan


GRIMANI

GRIMANI je dekoratívna povrchová úprava, navrhnutá pre prekrytie a dekoráciu rôznych povrchov v súčasnej architektúre.
Povrchová úprava GRIMANI je charakteristická priľnavosťou a vysokou pružnosťou. Nie je určená len na steny a na typické povrchy obydlia, ale aj na bytové doplnky, tienidlá lámp, police, rámy a malé kusy nábytku, ktoré tak získavajú vzhľad módneho dizajnu. Povrchy, ktoré ožívajú vďaka elegantnej textúre, spolu so zjemňujúcim odrazovým efektom, ktorý sa mení od pololesklého po žiarivý, v závislosti na dopadajúcom svetle. S povrchovou úpravou GRIMANI je možné získať množstvo estetických efektov, pričom aplikácia je veľmi jednoduchá.
Povrchová úprava GRIMANI má veľmi nízky obsah prchavých zlúčenín a neobsahuje formaldehyd a pridané plastifikačné činidlá, čím je vhodná špecificky pre natieranie interiérov, a nevyžaduje tak intenzívne vetranie pred ich opätovným obývaním.

Naše vzorky zo školenia:

Bližšie informácie:

http://decorativi.san-marco.com/slk/produkty/grimani


MARCO POLO-luxury

MARCOPOLO LUXURY umožňuje dosiahnuť úžasné povrchy s jemným metalizovaným efektom, vhodné pre elegantné klasické i moderné priestory.

MARCOPOLO LUXURY vďaka veľmi jednoduchej aplikácii poskytuje mnohé dekoratívne efekty a hry svetla a odlesky, ktoré dokážu vyhovieť každej estetickej požiadavke.
Nezameniteľný štýl tejto dekoratívnej záverečnej úpravy je vhodný pre výraznú, ale veľmi elegantnú atmosféru a poskytuje
priestorom expresívnosť, pričom spája moderné rysy s prvkami starobylého pôvabu.

Naše vzorky zo školenia:

Naše realizácie v galérii:

Bližšie informácie:

http://decorativi.san-marco.com/slk/produkty/marcopolo-luxury


CADORO

CADORO je dekoratívny vrchný náter pre interiéry s brokátovým efektom, hodvábneho vzhľadu a príjemný na dotyk, schopný ozvláštniť obývané priestory klasickým a zároveň moderným efektom.
Jednoduché používanie výrobku CADORO umožňuje realizovať rôzne dekoratívne efekty podla používanej techniky, fantázie a premenlivé efekty podla uhlu odrazu svetla. 

CADORO vytvára na dotyk mäkké a hodvábne steny s mnohofarebnými a dúhovými detailami.

Široká farebná škála umožňuje neobmedzené farebné kombinácie, ktoré sú schopné pretvoriť a skrášliť akékoľvek priestory.
Jednoduchou a rýchlou aplikáciou je možné dosiahnuť veľkú rôznorodosť svetelných odtieňov pastelového charakteru alebo
príťažlivých teplých tónov so silným vizuálnym účinkom, ktoré uspokoja každú dekoratívnu požiadavku.

Naše vzorky zo školenia:

Naše realizácie v galérii:

Bližšie informácie:

https://sanmarco.sk/system/cadoro/

http://decorativi.san-marco.com/slk/produkty/cadoro


GRASSELLO DI CALCE

GRASSELLO DI CALCE je dekoratívna štuková omietka pre vnútorné steny na minerálnej báze. Správna aplikácia umožňuje dôverne imitovať klasicistické dekorácie interiérov. Variabilná škála finálnych vizuálnych efektov je závislá od spôsobu aplikácie a zručnosti dekoratéra.
GRASSELLO DI CALCE je zvlášť vhodné na reštaurátorské práce v budovách s historickou resp. umeleckou hodnotou, ale i ako netradičná dekorácia moderných priestorov. I napriek tomu, že pri aplikácii vytvára GRASSELLO DI CALCE nadštandardnú vrstvu, je charakteristické vynikajúcou priedyšnosťou.

Naše vzorky zo školenia:

Bližšie informácie:

https://sanmarco.sk/system/grassello-di-calce/

http://decorativi.san-marco.com/slk/produkty/grassello-di-calce